ارسال محموله صادارتی تجهیزات مخابراتی ‌نیان‌الکترونیک به سوریه

ارسال نخستین محموله صادارتی تجهیزات تغذیه نیروی مخابراتی نیان الکترونیک به اپراتور بین‌المللی اتصالات کشور سوریه

محموله صادراتی high-tech تجهیزات تغذیه نیروی مخابراتی نیان الکترونیک جهت سایت‌های پرظرفیت مخابراتی کشور سوریه ارسال شد.
به گزارش امواج‌برتر، اپراتور بین‌المللی اتصالات کشور سوریه پس از عبور از بحران‌های موجود در منطقه طی سال‌های گذشته، اقدام به برگزاری مناقصه بین‌المللی جهت بازسازی زیرساخت‌های آن کشور از جمله تجهیزات مخابراتی کرد.
این مناقصه به‌عنوان بزرگترین مناقصه مخابراتی کشور سوریه در سال 2020-2019 در جهت بازسازی 9 مرکز اصلی مخابراتی پرظرفیت سوریه در 5 شهر دمشق، حلب، حمص، حماه و لاذقیه با حضور شرکت‌های تراز اول بین‌المللی برگزار شد.
نیان الکترونیک به پشتوانه بیش از ربع قرن دانش و تجربه در زمینه طراحی و تولید تجهیزات مخابراتی در این مناقصه شرکت کرد و با استفاده از دانش و تجریه خود توانست از رقبای بین‌المللی خود در این عرصه پیشی گیرد و برنده این مناقصه بین المللی شود. پس از عقد و تبادل قرارداد در جهت تامین تجهیزات و خدمات مهندسی زیرساخت تغذیه نیرو مخابراتی، به عنوان مجری این پروژه در کشور سوریه معرفی شود.
سایت‌های مخابراتی پرظرفیت از نظر فناوری و کیفیت از اهمیت بالایی برخوردار هستند. کیفیت بالای محصولات و قابلیت سفارشی‌سازی طبق نیاز مشتری مهم‌ترین وجه تمایز و مزیت رقابتی نیان الکترونیک می‌باشد. همچنین ارایه خدمات پس از فروش نیز با کمترین زمان ممکن از دیگر تمایزات نیان الکترونیک نسبت به سایر رقبا در این مناقصه بود.
اجرای این پروژه شروعی تازه برای تعامل بیشتر با کشور سوریه بوده و با توجه به توانمندی‌های ارایه شده در بازسازی زیرساخت تلفن ثابت سوریه، وزارت ارتباطات و اپراتورهای سوریه چندین پروژه جدید را جهت طراحی و پیاده‌سازی به نیان الکترونیک پیشنهاد داده‌اند.
بیش از این نیز نیان الکترونیک در عرصه بین‌الملل موفق به صادرات محصولات دانش‌بنیان خود به اپراتور MTS کشور روسیه شده است.

این خبر چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

منبع گروه خبر امواج‌برتر
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * مشخص شده‌اند.