آغاز به کار دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت برق و اتوماسیون صنعتی اصفهان

آغاز به کار دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت برق و اتوماسیون صنعتی اصفهان

دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت برق و اتوماسیون صنعتی دیروز چهارشنبه چهارم آبان ماه در محل نمایشگاه اصفهان آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار امواج‌برتر در آیین شروع به‌ کار دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنایع برق و اتوماسیون صنعتی؛ مدیران و کارشناسان شرکت توزیع برق استان اصفهان، انجمن همگن برق و الکترونیک اصفهان، سندیکای صنعت برق ایران، انجمن‌های صنفی اتوماسیون صنعتی ایران، انجمن تولید کنندگان کنترل و ابزار دقیق، اتحادیه تولید کنندگان و فروشندگان الکتریک و الکترونیک اصفهان حضور داشتند.

دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت برق و اتوماسیون صنعتی در فضایی بالغ بر ۶ هزار مترمربع و با هدف شناسایی و توانایی صنعتگران برق، ارایه ظرفیت‌های تولید‌کنندگان تجهیزات برق خانگی و صنعتی و شناخت نیازهای بازار برق کشور برگزار می‌گردد.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده شرایطی  فراهم شده تا واحدهای تولیدی، جدیدترین تجهیزات، خدمات و کالاهای خود را در معرض دید بازدید کنندگان، متخصصان، کارشناسان و علاقمندان به رویدادهای نمایشگاهی و فعالان این حوزه قرار دهند.

 ۱۲۰ شرکت فعال و مطرح در زمینه برق و اتوماسیون صنعتی از استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، تهران، قزوین، خراسان رضوی، یزد و استان البرز و نمایندگی‌هایی از کشورهای جمهوری چک، انگلستان، چین، مالزی، آلمان، اسپانیا، ترکیه، ژاپن، کره جنوبی و ایتالیا در طول چهار روز برگزاری این رویداد نمایشگاهی تخصصی آخرین توانایی‌هایی خود را به نمایش می‌گذارند.

این نمایشگاه از ۴ تا ۷ آبان ماه سال جاری از ساعت ۱۵ تا ۲۱ واقع در کمربندی شرق، روبه‌روی منطقه روشن‌دشت دایر خواهد بود.

امواج برتر ضمن دعوت از علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه تخصصی، مقدم علاقمندان را در سالن c گرامی می‌دارد.

این خبر چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

منبع گروه خبر امواج برتر
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * مشخص شده‌اند.