جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو به‌صورت مجازی برگزار می‌شود

جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو، در دی ماه سال جاری با مشارکت وزارت نیرو و شرکت‌های تابعه به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به‌گزارش امواج برتر به نقل از پاون، در این جشنواره مطابق روال سال‌های گذشته، شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نیرو و شرکت‌های تابعه، شرکت‌های فناور، دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها در حوزه آب، برق و انرژی به ارایه محصولات فناورانه، تجهیزات و دستاوردهای پژوهشی خود خواهند پرداخت.  

این جشنواره به مناسبت گرامی‌داشت هفته پژوهش و با هدف کاربست نتایج تحقیقات در صنعت و فراهم نمودن زمینه‌های تولید محصولات فناورانه در صنعت آب، برق و انرژی، شناسایی و عرضه عملکردهای پژوهشی و فناوری حوزه‌های آب و برق، تشویق و تقدیر از پژوهشگران، فناوران، موسسات پژوهشی و دستگاه‌های اجرایی برتر، ایجاد فضای تعاملی میان پژوهشگران و فناوران، بسترسازی برای تجاری‌سازی یافته‌های پژوهشی و محصولات فناورانه، انتقال تجارب در حوزه پژوهش و فناوری، توسط پژوهشگاه نیرو در دی ماه سال جاری برگزار می‌شود.
 
برگزاری نشست انتقال تجربیات عملیاتی بکارگیری دستاوردهای پژوهشی، رو‌نمایی از پروژه‌های پویش #هرهفته_الف_ب_ایران در هفته پژوهش و فناوری به‌صورت پخش زنده، برگزاری نمایشگاه مجازی محصولات فناورانه، برقراری کریدور پژوهش و فناوری، بررسی چالش‌های بهره برداری صنعت آب و برق، راه‌اندازی تور مجازی آزمایشگاه‌های مرجع، برگزاری مجموعه‌ای از نشست‌ها و کارگاه‌های تخصصی به‌صورت آنلاین، از جمله رویدادهای مهم این جشنواره مجازی است.

شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نیرو، شرکت‌های فناور، دانش‌بنیان و استارتاپ‌های علاقه‌مند به ارایه محصولات فناورانه، می‌توانند از طریق نشانی الکترونیکی http://NirooRTFair.nri.ac.ir در این جشنواره ثبت نام کنند.

منبع پاون
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * مشخص شده‌اند.