جزئیات ساعات اوج بار مصرف‌/ محدودیتی در تامین برق مشترکان وجود ندارد

جزئیات ساعات اوج بار مصرف‌

سخنگوی صنعت برق گفت: در سال جاری تاکنون نه تنها همه نیاز صنایع تامین شده بلکه برق ارسالی به مشترکان صنعتی نسبت به سال گذشته 10.5 درصد رشد کرده است.

به گزارش امواج برتر به نقل از فارس، مصطفی رجبی مشهدی با اشاره به آخرین وضعیت شبکه برق کشور اظهار داشت: خوشبختانه شبکه در شرایط پایدار قرار دارد و برق همه مشترکان بدون مشکل در حال تامین است و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

سخنگوی صنعت برق با اشاره به آمار رشد مصرف برق در سال جاری نسبت به سال گذشته گفت: در سال جاری مصرف برق مشترکان در همه بخش‌ها 2.12 درصد رشد را تجربه کرده است.

همچنین ضمن تاکید بر اینکه برق صنایع در سال جاری به‌طور کامل تامین شده است، اضافه کرد: در سال جاری تاکنون نه تنها همه نیاز صنایع تامین شده بلکه برق ارسالی به مشترکان صنعتی نسبت به سال گذشته 10.5 درصد رشد کرده است.

جزئیات ساعات اوج بار در اردیبهشت‌

رجبی مشهدی با اشاره به ثبت بیشترین میزان مصرف برق در سال 1401 گفت: اوج بار سال 1401 تا این لحظه در تاریخ 7 اردیبهشت ماه به میزان 44 هزار و 617 مگاوات به ثبت رسیده است.

سخنگوی صنعت برق در بیان ساعت اوج بار مصرف برق گفت: در حال حاضر که در فصل غیر گرم قرار داریم، ساعت اوج بار مصرف برق از ساعت 19 تا 23 شب است که در این ساعات از مشترکان خانگی تقاضا داریم نسبت به صرفه‌جویی و استفاده نکردن از وسایل برقی پرمصرف اقدام کنند.

وی در بیان ساعات کم باری و میان باری فصل غیر گرم گفت: در حال حاضر از ساعت 23 تا 7 صبح ساعت کم‌باری است که مصرف برق در این ساعات مشمول تشویق در قبوض خواهد شد و به دنبال آن از ساعت 7 صبح تا 19 نیز ساعات میان‌باری است.

این خبر چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

منبع گروه خبر امواج برتر
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * مشخص شده‌اند.