نيان الكترونيك

تندیس زرین تولیدکننده صنعتی و دانش‌بنیان برتر تجهیزات انرژی خورشیدی را دریافت کرد

دریافت تندیس زرین تولیدکننده صنعتی و دانش بنیان برتر تجهیزات انرژی خورشیدی کشور

مراسم دومین جایزه ملی انرژی‌های تجدیدپذیر با حضور دکتر اردکانیان وزیر نیرو، دکتر ساتکین معاون وزیر و مدیرعامل ساتبا و دکتر Gurvuz Gonul معاون دبیر کل آژانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر و مهندس چیتچیان وزیر سابق نیرو ٢۶ آذر ماه ٩٩ در محل پژوهشکده علوم و فناوری دانشگاه شریف به صورت ترکیب حضوری و آنلاین برگزار شد.

به گزارش امواج برتر؛ دومین جایزه ملی انرژی‌های تجدیدپذیر با حمایت سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق (ساتبا) به منظور ایجاد بستری مناسب جهت معرفی و تقدیر از الگوهای برتر در اکوسیستم توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر کشور و با همت انجمن انرژی‌های تجدیدپذیر ایران، جایزه ملی انرژی‌های تجدیدپذیر را پس از ارزیابی ٨۶ شرکت متقاضی، به برترین فعالان این حوزه اعطا کرد.

در این مراسم تندیس رتبه نخست در بخش تولیدکنندگان تجهیزات تجدیدپذیر، به‌عنوان تولیدکننده صنعتی و دانش بنیان برتر تجهیزات انرژی خورشیدی به شرکت نیان‌الکترونیک اهدا شد. گفتنی است این تندیس به‌دلیل طراحی و تولید انواع اینورترهای خورشیدی به منظور راه اندازی نیروگاه‌های خورشیدی بومی، به این شرکت اختصاص یافت.

گفتنی است شورای سیاست‌گذاری و کمیته داوران این جایزه ملی، متشکل از کلیه انجمن‌ها و سازمان‌های دولتی فعال در این حوزه، اعم از وزارت نیرو، ساتبا، معاونت علمی و فن‌آوری ریاست‌جمهوری، مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، پژوهشگاه نیرو و سایر ارگان‌های مرتبط است که سعی شده در آن، کلیه گروه‌های فعال در اکوسیستم انرژی‌های تجدیدپذیر، مورد توجه قرار بگیرند.

این خبر چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * مشخص شده‌اند.