سخنگوی صنعت برق خبر داد:

از هفته آینده محدودیت‌های برقی صنایع به‌طور کامل برداشته می‌شود

پایان قطعی برق در صنایع

سخنگوی صنعت برق با اشاره به اینکه محدودیت‌های صنایع کاهش یافته بیان کرد: در روزهای اخیر به جای اعمال محدودیت‌، همکاری‌هایی با بعضی از صنایع داشتیم و این همکاری‌ها در آینده هم باید ادامه پیدا کند.

به گزارش امواج‌برتر و به نقل از مهر؛ رجبی مشهدی ضمن اشاره به محدودیت‌های بخش صنایع سیمان و فولاد اعلام کرد: در روزهای گذشته به‌طور تقریبی محدودیتی در بخش صنایع نداشتیم و البته همکاری‌هایی وجود داشته است و از هفته آینده به طور کامل محدودیت‌های این صنایع برداشته می‌شود.

وی در ادامه افزود: برای فصل زمستان با توجه به محدودیتی که در تامین سوخت نیروگاه‌ها و ضرورت استفاده از سوخت مایع داریم باید این همکاری‌ها تداوم داشته باشد تا ان‌شاءالله مجبور به اعمال محدودیت نشویم.

سخنگوی صنعت برق در پاسخ به تاثیر اعمال تعرفه‌گذاری پلکانی نیز اظهار کرد: در مورد بحث اصلاح تعرفه‌گذاری هنوز زود است که بخواهیم قضاوت دقیقی داشته باشیم ولی به یقین در کاهش مصرف موثر بوده است.

وی در پایان تصریح کرد: اصلاح تعرفه‌گذاری‌ها سالیانه انجام می‌شود و تعرفه‌ها همواره در ۶ پلکان تعریف می‌شود. امسال در پیک مصرف، تعرفه برق مشترکانی که دو برابر الگوی متعارف، مصرف داشته‌اند با قیمت آزاد حساب شد اما در زمستان بعید است کسی به این حد مصرف برسد به جز مصارف خاص استخراج رمزارز که آن هم باید طبق قانون برخورد شود.

این خبر چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

منبع مهر
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * مشخص شده‌اند.