مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
شنبه,25 آبان 1398
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 454منبع: روابط عمومي توزيع نيروي برق خراسان
کد خبر : 10007818 16:18:00 | 1398/6/12

طی مراسمی که با حضور مدیرعامل ، معاونان و مدیران حوزه ستادی شرکت توزيع نیروی برق استان خراسان رضوی برگزار شد ، 20 دستگاه خودروی عملیاتی ، تحویل رانندگان مدیریت برق شهرستان‌ها شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی در این مراسم مهندس ذبیحی-  مدیرعامل شرکت - ضمن قدردانی  از کلیه همکاران بابت عبور موفقیت‌آمیز  از پیک بار تابستان و همچنین تلاش همه جانبه برای پیاده‌سازی پروژه قبض سبز گفت : خودروهای جدید به منظور افزایش رضایتمندی مشترکین ، ارتقاء بهره وری و ایمنی همکاران ، کاهش خاموشی‌ها و تسریع در ارايه خدمات ، وارد ناوگان خودرویی شرکت شده است .

وی تقویت ناوگان خودرویی را گوشه ای از« تلاش همه برای خاص بودن» دانست و ابراز امیدواری نمود: با مدیریت مناسب دارایی‌های فیزیکی که از سه اصل : محصول بدون عیب ، نگهداشت و بهره برداری پیروی می‌کند ، بتوانیم از این ابزار های کار به خوبی نگهداری کنیم.

لازم به ذکر است در این مراسم معاون بهره برداری و دیسپاچینگ طی سخنانی با تاکید بر مسوولیت کلیه همکاران در تحقق شعار « تلاش همه برای خاص بودن» و پیاده سازی مصادیق اين شعار، نکاتی در باب رعایت مقررات و قوانین ایمنی ذکر کرد . همچنین مدیر امور نظارت بر خدمات عمومی گزارشی از فرایند خرید ، تجهیز و تحویل خودروها اريه کرد .

در ادامه رانندگان حاضر در جلسه با خواندن و امضای میثاق‌نامه ، تعهد خود در حفظ و صیانت از اموال شرکت، رعایت قوانین و مقررات، حفظ آراستگی و نظافت، رعایت اصول 5sو ... اعلام نمودند .

این جلسه با بازدید حاضرین از ناوگان خودرویی خاتمه یافت .

()