مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
يكشنبه,31 شهريور 1398
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 794منبع: روابط عمومي شركت توزيع برق مشهد
کد خبر : 10007792 08:21:00 | 1397/9/28

پروژه تحقیقاتی «طراحی و ساخت رباط خط گرم» توسط شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد در جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو به عنوان طرح برتر شرکت های زیر مجموعه وزارت نیرو معرفی و انتخاب شد.

 به گزارش امواج برتر به نقل از دفتر روابط عمومی شركت توزيع برق مشهد، مهندس علیشاهی مدیر دفتر تحقیقات گفت: وزارت نیرو در راستای معرفی و تقدیر از طرح های پژوهشی و تحقیقاتی شرکت های زیر مجموعه، هر سال جشنواره ای در هفته پژوهش و فناوری با حذف شناسایی پروژه های پژوهشی برگزار می کند. امسال نیز پس از یک دوره داوری اولیه و ارسال پنج عنوان از پروژه های تحقیقاتی توزیع برق مشهد، در نهایت پروژه طراحی و ساخت ربات خط گرم در این جشنواره به عنوان طرح برتر شرکت های زیر مجموعه وزارت نیرو انتخاب شد.

وی با اشاره به اهمیت این پروژه گفت: با هدف معرفی محصول تولیدی توزیع برق مشهد، ربات خط گرم در نمایشگاه جانبی این جشنواره روز 25 آذرماه 97 در محل پژوهشگاه وزارت نیرو ارائه شد.

مهندس علیشاهی تصریح کرد؛ این پروژه تحقیقاتی حاصل تلاش کارکنان شرکت توزیع نیروی برق مشهد و با همکاری تیم تحقیقاتی دانشگاه آزاد مشهد می باشد که در نمایشگاه مذکور مورد بازدید وزیر نیرو و مدیران ارشد صنعت برق قرار گرفت.

()