مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
يكشنبه,26 خرداد 1398
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 443منبع: روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق مشهد
کد خبر : 10007687 15:52:00 | 1397/6/5

به دنبال امضای سند اقدام مشترک وزارتخانه‌های نیرو و ارتباطات و فناوری اطلاعات در زمینه توسعه کاربردهای فناوری‌های نوین در صنعت آب و برق که به امضای وزرای نیرو و ارتباطات و فناوری اطلاعات رسید، جمعی از معاونین و مدیران وزارت ارتباطات و نمایندگان شرکت‌های همراه اول و ایرانسل از طرح‌های هوشمندسازی شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد و مرکز پایش طرح فهام بازدید بعمل آوردند.

به گزارش  امواج برتر و به نقل از دفتر روابط عمومی مهندس مهران قاسم پور مجری طرح بهینه‌سازی و کاهش تلفات انرژی گفت: در این بازدید که آقایان مهدی روحانی نژاد، محمدرضا خلیلی، عبدالرضا بهادری فرد، هومن ارفعی، مجید صابری، سهیل رادیوم، رضا نوریان و مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت توزیع حضور داشتند دستاوردهای طرح فهام در شرکت توزیع برق مشهد ارايه و مورد توجه و استقبال این عزیزان قرار گرفت.

در بازدید میدانی مدیران یاد شده از پروژه‌های هوشمندسازی توزیع برق مشهد، زمینه‌های همکاری و ارتباط هرچه بیشتر وزارت نیرو و وزارت ارتباطات در زمینه هوشمندسازی و همچنین بهره‌گیری مؤثر از خدمات اپراتورهای همراه مورد بررسی قرار گرفت. مهندس قاسم پور در ادامه گفت:یکی از مهم‌ترین مسايل زیرساختی مرتبط با هوشمندسازی در بخش وزارت نیرو زیرساخت مخابراتی می‌باشد. ارتباط کنتورها با مراکز داده اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد. این جلسه می‌تواند نقطه عطفی در پیشبرد اهداف هوشمندسازی شرکت توزیع نیروی برق مشهد و حتی وزارت نیرو باشد. علت انتخاب شرکت توزیع برق مشهد برای این جلسه، پیشرفت قابل ملاحظه طرح فهام در این شرکت می‌باشد. امیدواریم بتوانیم با همکاری‌های انجام شده پیشرفت‌های بزرگی را همدوش با کشورهای توسعه یافته در حوزه ict طرح فهام شاهد باشیم.

شایان ذکراست بدنبال موفقیت‌های توزیع برق مشهد در اجرای طرح‌های هوشمندسازی، مقرر شده در تولید فیلم مستند هوشمندسازی وزارت ارتباطات از طرح فهام توزیع برق مشهد نیز برای تهیه و تولید این فیلم مستند بهره‌برداری شود.

 

()