مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
دوشنبه,1 بهمن 1397
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 671منبع: خبرگزاری صدا و سیما
کد خبر : 10007475 09:42:00 | 1397/3/13

سخنگوی شرکت دولتی «آذر انرژی» جمهوری آذربایجان گفت: بر اساس توافقنامه امضا شده میان شرکت «آذر انرژی» و شرکت «توانیر» ایران در فروردین امسال در تهران، انتقال نیروی برق با حداکثر قدرت ۱۸۰ مگاوات، ازساعت ۱۱ امروز به مناطق مغان و آستارا در ایران آغاز شد.

به گزارش امواج برتر به نقل از خبرگزاري صدا و سيما، «یحیی بابانلی» افزود: بر اساس توافقنامه امضا شده میان شرکت «آذر انرژی» و شرکت «توانیر» ایران در فروردین امسال در تهران، انتقال نیروی برق با حداکثر قدرت ۱۸۰ مگاوات، ازساعت ۱۱ امروز به مناطق مغان و آستارا در ایران آغاز شد.
وی گفت: این سند در سفر «ناطق عباس اف» معاون وزیر انرژی جمهوری آذربایجان به تهران امضا شده است و شامل صادرات برق از اول ژوئن امسال - ۱۱ خرداد - بود که اجرایی شد. در این سفر درباره موضوع اتصال شبکه‌های برقی ایران، جمهوری آذربایجان و روسیه و نیز ترانزیت انرژی برق به کشور‌های ثالث هم بحث و تبادل نظر شده بود.
سخنگوی شرکت دولتی «آذر انرژی» جمهوری آذربایجان، در خصو زمان برگزاری مذاکرات سه جانبه درباره اتصال شبکه‌های برقی جمهوری آذربایجان، ایران و روسیه، گفت: اجلاس سه جانبه گروه کاری تا پایان ماه ژوئن در مسکو برگزار خواهد شد.
()
لینک اختصاصی خبر:
بازگشت به بالا
  • نظر شما