مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
دوشنبه,1 بهمن 1397
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 682منبع: ايسنا
همایش ها و کنفرانس ها

هشتمین کنفرانس «شبکه‌های هوشمند انرژی»

7 و 8 آذر ماه 1397( كردستان- ايران)
کد خبر : 10007459 09:39:00 | 1397/3/3

هشتمین کنفرانس شبکه‌های هوشمند انرژی با هدف گسترش مرزهای دانش و تبادل نظر علمی و فنی در زمینه شبکه‌های هوشمند، هفتم و هشتم آذرماه امسال در دانشگاه کردستان برگزار می‌شود.

 

این همایش با همکاری انجمن علمی شبکه هوشمند انرژی ایران و مرکز پژوهشی ریزشبکه و شبکه‌های هوشمند و با هدف گسترش مرزهای دانش و تبادل نظر علمی و فنی در زمینه شبکه‌های هوشمند برنامه‌ریزی شده است.

محورهای همایش شامل؛ مدیریت سمت بار، خانه‌ها/ساختمان‌های هوشمند، محیط‌های بدون گازهای گلخانه‌ای؛ سیستم‌های مخابراتی و فناوری اطلاعات در شبکه‌های هوشمند؛ تولیدات پراکنده، منابع تجدیدپذیر انرژی و هاب انرژی؛ کاربرد مبدل‌های الکترونیک قدرت در ریزشبکه‌ها و شبکه‌های هوشمند؛ امنیت فیزیکی و سایبری شبکه‌های هوشمند؛ قابلیت اطمینان و مدیریت انرژی در شبکه‌های هوشمند و همچنین سیستم‌های اندازه‌گیری هوشمند و اتوماسیون؛ پایش، کنترل و حفاظت ناحیه گسترده؛ فرهنگ‌سازی، قانون‌گذاری و استانداردها و کدهای شبکه‌های هوشمند؛ وسایل نقلیه الکتریکی و اتصال آنها به شبکه؛ ریزشبکه‌های الکتریکی و شهر هوشمند و اینترنت اشیاء است.

گفتنی است آخرین مهلت ثبت‌نام در همایش ۱۷ آبان ماه و آخرین مهلت ارسال مقاله مهرماه است. این همایش در هفتم و هشتم آذر ۱۳۹۷ در دانشگاه کردستان برگزار می‌شود.

()
لینک اختصاصی خبر:
بازگشت به بالا
  • نظر شما