مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
دوشنبه,1 بهمن 1397
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 446منبع: روابط عمومي توزيع نيروي برق مشهد
کد خبر : 10007453 08:18:00 | 1397/2/30

در نشست مشترک مهندس سعیدی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق مشهد با نیروهای پیمانکار امور برق 7، مشکلات این عزیزان مطرح و بررسی لازم جهت حل مسايل انجام شد.

 

به گزارش امواج برتر به نقل از روابط عمومی شركت توزيع نيروي برق مشهد در این نشست مهندس سعیدی طی سخنانی با اشاره به وضعیت اقتصادی موجود کشور و همچنین صنعت برق و ضرورت فعالیت و کار بیشتر گفت: توزیع برق مشهد در برنامه امسال خود طرح افزایش بهره وری به میزان 10 درصد را در دستورکار قرار داده است. بنابراین نیروها باید بیشتر کار کنند، ضمن اینکه مدل ذهنی مان نیز باید تغییر کند.

وی تصریح کرد: امروز برای ما بیش از کارمان و ظرفیت مان، کار وجود دارد و با برخورداری از استعداد، هنر و وقت می توانیم بیشتر کار کنیم.

شما کنتورنویس ها و نیروهای اتفاقات همواره آبروی صنعت برق هستید، بنابراین به امر آموزش ها در حوزه بازرسی، اتفاقات و کنتورنویس ها باید بیشتر توجه کرد.

در این نشست مهندس مرتضی نجفی نیا مدیر دفتر نظارت و بازرسی و لوازم اندازه گیری گزارشی از فعالیت های این دفتر را ارائه کرد. مهندس صبورداودیان مدیر امور برق هفت گفت: بر اساس نظرسنجی انجام شده خوشبختانه امور برق 7 در 3 بخش ظاهری، نحوه برخورد و دسترس بودن لوازم اندازه گیری و رضایت مندی مردم به کسب رتبه برتر دست یافته است.

در این جلسه مسايل و مشکلات نیروهای پیمانی مطرح شد و مهندس سعیدی در رابطه با هر یک سؤالات و مشکلات توضیخات لازم را ارايه نمودند.

در پایان این نشست، برترین‌های هر حوزه اعم از کنتورنویس‌ها، بازرسی و اتفاقات و حوزه ایمنی مورد تقدیر قرار گرفتند.

()
لینک اختصاصی خبر:
بازگشت به بالا
  • نظر شما