مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
چهارشنبه,29 اسفند 1397
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 328منبع: خبرگزاري مهر
کد خبر : 10007033 07:40:00 | 1396/11/8

شرکت لنووو به زودی هدستی را برای استفاده در کلاس‌های درس عرضه می‌کند که به معلمان امکان می‌دهد دانش‌آموزان را به سفرهای علمی و آموزشی مجازی و سه بعدی ببرند.

این هدست‌ها که بر مبنای هدست‌های دی دریم شرکت گوگل طراحی شده‌اند سفرهای آموزشی را در ۷۰۰ محیط شبیه‌سازی شده برای علاقمندان ممکن می‌کنند.
دانش‌آموزان با استفاده از این هدست‌ها می‌توانند ویدئوهای جذابی از حیات وحش و دنیای زیرآب را به‌صورت سه‌بعدی مشاهده کنند و از حس حضور در این محیط‌های بکر و دست نخورده لذت ببرند. در این ویدئوها نقاطی به‌عنوان نقاط توقف درنظر گرفته شده تا معلم در این بخش‌ها اطلاعات اضافی را برای دانش‌آموزان توضیح دهد یا به پرسش‌هاي آنها پاسخ دهد.

لنوو هدف از تولید هدست‌های یادشده را تسهیل ارايه آموزش به دانش‌آموزان عنوان کرده و معتقد است از این طریق می‌توان مفاهیم مختلف را بهتر و عمیق‌تر به آنان منتقل کرد. برخی اطلاعات آموزشی نیز در این مجموعه برای معلمان برای افزایش آگاهی‌های آنها و آشنایی با این شیوه آموزشی تازه در نظر گرفته شده است.
این هدست‌ها همراه با تبلت‌های ۱۰ اینچی تب ۴ پلاس لنوو، روترهای تجاری Ruckus R۵۱۰، ویدئوهای آموزشی و غیره عرضه می‌شود. این مجموعه برای کلاس‌های سه، ده و چهل نفره عرضه می‌شود و حداقل قیمت آن ۲۸۹۹ دلار است.

()