مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
شنبه,4 اسفند 1397
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 360منبع: خبرگزاري مهر
کد خبر : 10007015 13:36:00 | 1396/11/4

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از برنامه‌ریزی برای همکاری همه جانبه با اپراتورهای اینترنت (FCP) در بخش فیبرنوری و ارايه سرویس‌های مبتنی بر دسترسی اینترنت خبر داد.

به دنبال مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات مبنی بر لزوم تعامل شرکت مخابرات ایران با اپراتورهای ارايه‌دهنده خدمات اینترنت در کشور، مجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از هم‌افزایی و تعامل با اپراتورهای FCP برای افزایش حجم بازار ارتباطات کشور خبر داد.
وی درنشست با مدیران شرکت‌های FCP با تاکید بر تعامل روزافزون با اپراتورهای ارتباطاتی کشور گفت: صنعت مخابرات به اندازه‌ای پیشتاز است که تمام بازیگران این عرصه می‌توانند با گسترش سرویس‌ها، بهترین خدمات را در بازار رقابتی به مشتریان ارايه دهند.

صدری با بیان اینکه یک پروژه «برد – برد» را با شرکت‌های FCP پیش خواهیم برد که نفع آن به تمام مشتریان می‌رسد، خاطرنشان کرد: شرکت مخابرات ایران علاوه بر بحث‌های خرده‌فروشی، عمده‌فروشی را نیز به‌عنوان یکی از مهم‌ترین مسوولیت‌های شرکت دانسته که در این راستا با هم‌افزایی با شرکت‌های همکار، آماده ارايه تمام ظرفیت‌های قابل ارايه مخابرات به FCPها هستیم.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با تاکید بر اینکه تعداد مشترکان تلفن ثابت و فاصله زیاد این تعداد با تعداد مشتریان اینترنت ثابت، بهترین ظرفیت برای گسترش بازار و ارايه دیتای پرسرعت به مشتریان در سراسر کشور است، اضافه کرد: افزایش تعداد مشتریان و رشد روز افزون بازار ICT، در تحقق اقتصاد مقاومتی، رشد استارتاپ‌ها و اشتغال‌زایی در سطح جامعه موثر است. براین اساس ما آمادگی داریم تا با تمام شرکت‌های FCP به‌منظور توسعه بازار ارتباطات کشور همکاری کنیم.

وی با بیان اینکه توسعه بخش دیتا در اقصی نقاط کشور یک کار ملی است تا در نتیجه، سهم دسترسی مشتریان در سراسر کشور به میزان قابل قبولی افزایش یابد، تصریح کرد: ارايه سرویس‌های نوین ارتباطی از جمله ویدئو درخواستی (VOD)، به همراه افزایش کیفیت خطوط ADSL از مهم‌ترین راهکارهای افزایش سوددهی بخش ارتباطات ثابت کشور است.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تاکید کرد: در بخش توسعه فیبرنوری و ارايه سرویس‌های مبتنی بر شبکه دسترسی به اینترنت پرسرعت، آماده همکاری همه‌جانبه با تمام شرکت‌های FCP هستیم.
در این جلسه، مدیران شرکت‌های FCP نظرات خود را به‌منظور تقویت مشارکت با مجموعه مخابرات ایران و استفاده از پتانسیل بازار دیتا برای ارايه سرویس‌های بهتر، مطرح کردند.

()