مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
چهارشنبه,29 اسفند 1397
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 393منبع: خبرگزاري مهر
کد خبر : 10006674 07:45:00 | 1396/9/9

سونی نسل جدیدی از کارت‌های حافظه دوربین سی‌فست خود را عرضه کرده که از سرعت بالایی در زمینه نگارش و قرائت اطلاعات برخوردار هستند.

کارت‌های حافظه یادشده با نام کامل G Series CFast ۲.۰  برای ضبط تصاویر ویدئویی باکیفیت بالا طراحی شده‌اند و می‌توانند انبوهی از عکس‌ها و فیلم‌های باکیفیت ۴K را در خود جای دهند.

بيشترين سرعت نگارش و انتقال فایل‌ها به این کارت‌های حافظه ۵۱۰ مگابایت در ثانیه و بيشترين سرعت قرائت اطلاعات از این کارت‌های حافظه به ۵۳۰ مگابایت در ثانیه می‌رسد. لذا عکاسان حرفه‌ای با استفاده از این کارت‌های حافظه به سادگی قادر به عکس‌برداری و ذخیره آنها در قالب فایل‌های  RAW  می‌باشند.
مزیت دیگر این کارت‌های حافظه انتقال سریع اطلاعات از آنها به رایانه‌های شخصی است. این امر به خصوص در مواردی که عکاسان و فیلم‌برداران در شرایط خاص و پرخطر کار می کنند، اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد.
کارت‌های حافظه مذکور در برابر شوک ناگهانی، سقوط از ارتفاع، ضربه محکم و غیره آسیب‌پذیر نیستند و در گرما یا سرمای زیاد نیز کیفیت و استحکام خود را از دست نمی‌دهند. نرم‌افزار  File Rescue سونی نیز بازیابی فایل‌هایی که به‌طور ناخواسته از این کارت‌های حافظه پاک شده‌اند را تسهیل می‌کند.
این کارت‌های حافظه با ظرفیت‌های ۳۲، ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت با قیمت‌های ۱۲۰، ۲۰۰ و ۳۵۰ دلار روانه بازار خواهند شد. زمان عرضه این محصول اوايل سال ۲۰۱۸ اعلام شده است.

()