مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
جمعه,2 فروردين 1398
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 415منبع: خبرگزاري مهر
کد خبر : 10006580 08:28:00 | 1396/8/16

یکی از مشکلات مهم دنیای دیجیتال سازماندهی و دسته‌بندی انبوهی از عکس‌های ذخیره شده بر روی هارددیسک‌ها، اینترنت و غیره است.

نام اين وسيله Filegear است که ابعادی به اندازه هاردیسک‌های عادی دارد و می‌توان با اتصال آن به دیگر ابزار ذخیره‌سازی اعم از هارد، گوشی، تبلت و غیره، تمامی عکس‌های ذخیره شده در آن‌ها را منتقل و دسته‌بندی کرده و سپس به شیوه‌های مختلف به اشتراک گذاشت.
از این طریق می‌توانید به عکس‌هایی که سال‌ها قبل گرفته‌اید و محل ذخیره‌سازی آنها را فراموش کرده‌اید، دسترسی یابید و آنها را در هر زمان و هر مکان و به هر شیوه‌ای به اشتراک بگذارید.
داگ والتر سازنده این دستگاه که قبلا در مایکروسافت و فیس بوک شاغل بوده می‌گوید ایده تولید چنین دستگاهی پس از آن به ذهنش رسیده که با چالش سازماندهی و مرتب کردن ده‌ها پتابایت اطلاعات به‌صورت روزانه مواجه شده و از دشواری یافتن عکس‌های خانوادگی ذخیره شده در هارددیسک‌های مختلف خسته شده است.

Filegear قابلیت اتصال به اینترنت را هم دارد و لذا می‌توان عکس‌های دسته‌بندی شده از طریق آن را برای رایانه‌ها یا گوشی‌ها ارسال کرد. ارسال عکس‌ها به ایمیل یا ایجاد لینک برای به اشتراک‌گذاری مجموعه‌ای از آنها و بارگذاریشان از جمله دیگر امکانات این دستگاه است. فروش این دستگاه از مارس سال ۲۰۱۸ آغاز می شود و قیمت آن ۳۰۰ دلار خواهد بود.

()