مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
چهارشنبه,29 اسفند 1397
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 411منبع: ايسنا
کد خبر : 10006459 07:07:00 | 1396/7/23

صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا) با هدف حمایت از تولیدکنندگان داخلی و ارايه‌کنندگان خدمات بومی‌شده توسط شرکت‌های داخلی از تعدادی از متقاضیان حضور در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی (تله‌کام 2017) حمایت می‌کند.

مهندس فرصاد جان‌احمدی، ريیس اداره ارزیابی طرح‌های صحا با بیان این مطلب گفت: پیرو تفاهم‌نامه با سندیکای صنعت مخابرات و با هدف ایجاد شرایط برابر برای شرکت‌کنندگان در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی (تله کام 2017)، تسهیلاتی جهت حضور در این نمایشگاه در نظر گرفته شده است.
وی افزود: این تسهیلات با نرخ سود مناسب در دو قسط مساوی پرداخت می‌شود و بازپرداخت آن طی۱۰ قسط پیش‌بینی شده است.
به گفته جان‌احمدی در دو سال گذشته صحا با همکاری سندیکای صنعت مخابرات، به متقاضیان دو دوره گذشته تسهیلات حضور در نمایشگاه ارايه کرد که با استقبال شرکت‌های حوزه مخابرات و اطلاع‌رسانی روبه‌رو شد.
ريیس اداره ارزیابی‌ طرح‌های صحا تصریح کرد: متقاضیان می‌توانند به وب‌گاه صحا به نشانی www.esfrd.ir بخش تسهیلات ویژه مراجعه کرده و پرسشنامه «شرکت در نمایشگاه» را تکمیل کرده و از طریق سامانه خدمات الکترونیک به صندوق ارسال کنند.
بر اساس اعلام روابط عمومی صحا، هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی(تله کام 2017)، طی روزهای 24 تا 27 مهرماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

()