مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
جمعه,2 فروردين 1398
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 594منبع: روابط عمومي شركت توزيع برق مشهد
کد خبر : 10006264 14:17:00 | 1396/6/19

به‌منظور ایجاد آرامش و بهره‌وری بین کارکنان و همچنین حل تعارضات در خانواده، از سوی اداره رفاه و درمان شرکت توزیع نیروی برق مشهد تاکنون 64 کارگاه مهارت زندگی بر پا شده است.

 سید ابوالفضل سیدی‌مودب مدیر امور کارکنان گفت: کارگاه‌های مهارت زندگی از اردیبهشت سال 94 آغاز و تا پایان مردادماه سال 96 برگزار و در این مدت 203 جلسه با شرکت 1228 نفر از همکاران تشکیل شده است. وی تصریح کرد: این کارگاه‌ها با موضوع همسران موفق، تربیت فرزند و مدیریت خویشتن برگزار که مورد استقبال همکاران قرار گرفته است و این مهم با حمایت‌های مهندس سعیدی مدیرعامل محترم شرکت به‌دست آمده است.

سیدمحسن حسینی ريیس اداره رفاه و درمان نیز گفت: کارگاه‌های مهارت زندگی در سه سطح مقدماتی، میانی و تکمیلی برگزار می‌شود. امسال موضوعات جدیدی در بحث مهارت‌های زندگی مدنظر قرار گرفته که می‌توان به موضوع تربیت فرزند براساس سن آموزشی فرزندان اشاره کرد که در سطح مقدماتی، میانی و تکمیلی برگزار شد.
از دیگر برنامه‌های جدید ما بحث مهندسی آرامش است که برای نخستين بار در قالب یک همایش برگزار و در آن مدیریت کنترل خشم مورد بررسی قرار گرفت.
هاجرالسادات یگانه کارشناس سلامت اداره رفاه و درمان نیز در این رابطه افزود: موضوعات مورد نیاز و با اهمیت در کارگروه سلامت و بهداشت خانواده در چارچوب مهارت‌های زندگی مطرح شده و در نهایت برای هر یک تصمیم‌گیری می‌شود.
واحد سلامت نیز ضمن برنامه‌ریزی و هماهنگی لازم از اساتید برتر برای شرکت در کلاس‌ها و جلسات دعوت به عمل می‌آورد.

()