مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
سه شنبه,25 تير 1398
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 516منبع: روابط عمومي شركت توزيع برق مشهد
کد خبر : 10005841 08:36:00 | 1396/3/27

اهالی مناطق زلزله‌زده بخش رضویه شهرستان مشهد در پی بازدید معاونت بهره‌برداری و دیسپاچینگ و گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد از این مناطق، از تامین برق مطمئن و پایدار در روستاها اظهار رضایت کردند.

مهندس مشکینی معاونت بهره‌برداری و دیسپاچینگ در جریان بازدید از مناطق زلزله‌زده بخش رضویه گفت: با گذشت 2 ماه از وقوع زلزله 6/1 ریشتری در حوالی سفیدسنگ و بروز خسارت به منازل روستایی محدوده اداره برق رضویه و اداره برق ملک آباد و به‌منظور بررسی نهایی آخرین وضعیت تأمین برق چادرهای اضطراری این مناطق، تیمی از توزیع برق مشهددر صبح روز جمعه 12 خرداد 96 اعزام شد.
وی تصریح کرد: پس از گذر از شهر رضویه از روستاهای برج موری، جرخشک و دیگر روستاهای زلزله زده بازدید و ضمن گفتگو با اهالی از نزدیک آخرین وضعیت تامین برق اضطراری چادرهای اسکان مورد بررسی قرار گرفت.
مهندس مشکینی افزود: در این بازدیدها و پیرو صحبت با ساکنان روستاهای زلزله زده خوشبختانه تمامی آنها از خدمات تامین برق مطمئن و پایدار اظهار رضایت کردند.
شایان ذکر است زلزله 6/1 ریشتری روز 16 فروردین 96 در حوالی سفیدسنگ به تعداد زیادی از روستاهای بخش رضویه مشهد خسارت مالی وارد کرد.

()