مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
جمعه,3 اسفند 1397
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 901منبع: خبرگزاري مهر
کد خبر : 10005456 08:29:00 | 1395/12/23

جوراب منحصربه فردی روانه بازار شده که حدود ۳۲ دلار قیمت دارد و با پوشیدن آن می‌توانید بدون کفش به راحتی بدوید و احساس خستگی نکنید.

جوراب مذکور به گونه‌ای طراحی شده که دارای منافذ کافی برای تنفس پوست باشد و هر دو پای انسان در آن بسیار راحت باشد. این جوراب از پای انسان به طور کامل بر روی سخت‌ترین و ناهموارترین سطوح هم به خوبی محافظت می‌کند.

یکی دیگر از مزایای این جوراب این است که جلوی سرخوردن افراد را می‌گیرد و برای انجام طیف گسترده‌ای از فعالیت‌ها مانند دویدن، یوگا، راه رفتن و کوهنوردی مناسب است. بنابراین خرید این جوراب برای افرادی که دوست دارند گشت و گذار برهنه در طبیعت را تجربه کنند محصولی کاملا مطلوب و قابل اعتناست.

مهم‌ترین اشکال این جوراب این است که آلودگی‌های طبیعی مانند گرد و خاک و گل و ... به آن می چسبند و لذا تمیز نگهداشتن این جوراب کار دشواری است. همچنین این جوراب نمی‌تواند از پای افراد در سرما به خوبی حفاظت کند و لذا پوشیدن آن بدون کفش در پاییز و زمستان کار عاقلانه‌ای نیست.

جوراب مذکور توسط شرکت Skinners عرضه شده و دارای دولایه ضدساینده است که باعث می‌شود در صورت برخورد آن به اجسام تیز و برنده پاره نشود. جوراب مذکور همچنین کاملا ضدآب است. وزن این جوراب هم حدود ۸۰ گرم است و لذا در صورت پوشیدن چندان حس نمی‌شود. علاوه بر این نخ‌های این جوراب هم ضدباکتری هستند تا از انتقال آلودگی‌های محیطی به پوست بدن انسان جلوگیری شود.

()