مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
يكشنبه,26 خرداد 1398
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 767منبع: روابط عمومي شركت توزيع برق مشهد
کد خبر : 10005436 11:26:00 | 1395/12/18

همایش بزرگ تجلیل از بازنشستگان و همسران آنها با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد برگزار شد.

در این مراسم از 94 نفر کارکنان توزیع برق مشهد که در بازه زمانی فروردین 93 الی پایان شهریور 95 به افتخار بازنشستگی نائل آمده‌اند با اهدای تندیس قدردانی به عمل آمد.

در این مراسم از خدمات مرحوم مهندس شهرآئینی، مهندس بربند و مهندس سعیدی مدیران عامل توزیع برق مشهد ( از سال 73 تاکنون) و همچنین از پیشکسوت سنی توزیع برق مشهد علی اکبر عاشوری تجلیل شد.

از دیگر برنامه‌های ویژه این مراسم تجلیل از خانواده‌های مرحومین هاشم ظریف شاهسون نژاد، سید مهدی صادق‌زاده و مصطفی کیانی بود که با ذکر صلوات یاد و خاطره آنها گرامی داشته شد.

در این مراسم مهندس سعیدی طی سخنانی ضمن تقدیر از تلاش‌ها و پایه‌ریزی‌های بازنشستگان در دوران خدمت آنها در توزیع برق مشهد و اهمیت رسیدن به کمال انسانی گفت: شما در مقام بازنشستگان، امروز افرادی پخته و نخبه بوده و راه کمال را در شرکت پیموده‌اید و وظیفه ماست که از تجربه‌های گران سنگ و پختگی شما استفاده کنیم و ما را در مسیر کمال هدایت کنید.

با زحمات شما امروز توزیع برق مشهد در شرایط خاص اقتصادی، تحریم‌ها و انقباض مالی همچنان می‌درخشد و فعالیت‌ها و موفقیت‌های این شرکت در ترسیم چشم‌انداز 1405، انجام عملیات بدون عیب، توزیع ناب، عملیات خط گرم و اتوماسیون شبکه حاصل فوندانسیونی است که شما بنا نهاده‌اید. وی در خاتمه تصریح کرد: با توجه به جایگاه مشهد مقدس که مهد تشیع محسوب می‌شود ما باید این شهر را در کلاس جهانی اداره کنیم و متوسط خاموشی و تلفات شبکه در مشهد باید هم سطح جهان باشد.

در این همایش دکتر کشاورز مشاور خانواده نیز گفت: بازنشستگی شروع فرصت‌های جدید است و یک بازنشسته به واقع فارغ‌التحصیل شغلی است و پایان فرصت‌ها نخواهد بود.

وی ضمن تشریح ویژگی‌های انواع سن‌های شناسنامه‌ای، هوشی، اجتماعی، روحی و عرفانی گفت: مهم‌ترین مرحله در سن، توجه به سن عرفانی است و اینکه چه کرده‌ایم و به کجا رسیده‌ایم و باید مراقب سن عرفانی بود.

وی در ادامه با اشاره به راه‌های دستیابی به آرامش در خانواده گفت: در خانواده برای هم وقت بگذارید با هم گفتگو کنید و تفاوت‌ها را مدیریت کرده و چالش‌ها را کنترل کنید. ضمن اینکه توجه به توانمندی‌های یکدیگر می‌تواند به ایجاد آرامش در خانواده کمک کند.

در این مراسم شادکامی دبیر کانون صنفی بازنشستگان توزیع برق مشهد نیز طی سخنانی از زحمات و حمایت‌های مهندس سعیدی، هیأت مدیره و شورای معاونان تقدیر کرد و لوح یادبودی از طرف بازنشستگان به مهندس سعیدی اهدا نمود. در پایان این مراسم ضمن اهدای تندیس به بازنشستگان، عکس‌های یادگاری با مدیرعامل و معاونان توزیع برق مشهد در دوربین‌ها ثبت و ضبط شد.

()