مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
شنبه,24 آذر 1397
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 2181منبع: بایت
مطالب خواندنی > کامپیوتر

فيلم‌برداري ويندوزي

کد خبر : 1000503 12:25:02 | 1393/7/9
 
 
 شايد بارها به اين موضوع فکر کرده باشيد که داشتن يک فايل تصويري بسيار بهتر از يک فايل متني در همه موارد است. با توجه به اين که در حال حاضر به راحتي از تمامي فرمت‌هاي فايل‌هاي تصويري توسط نرم‌افزارهاي مختلف پشتيباني مي‌شود، مي‌توان براي انتقال هر موضوع يا کاري يک فايل تصويري تهيه کرده و آن را در اختيار ديگران قرار داد.

در اين هفته به شما نرم‌افزاري با نام BB Flash Back، معرفي خواهيم کرد که با کمک آن بتوانيد به آساني در محيط سيستم‌عامل ويندوز، فيلم تهيه کنيد. اين نکته را نمي‌توان ناديده گرفت که هميشه يک تصوير بهتر از متن مي‌تواند به ديگران موضوعي را آموزش داده يا منتقل کند. به همين دليل تمامي کتاب‌هاي کاغذي هم در حال تبديل شدن به کتاب‌هاي تصويري ديجيتال هستند. در حال حاضر از فيلم‌هاي آموزشي هم بسيار بيشتر از گذشته استفاده مي‌شود و به همين خاطر داشتن نرم‌افزاري که براي ساخت فيلم‌هاي آموزشي در محيط کاربري ويندوز امکاناتي را در اختيار ما قرار دهد، بسيار مفيد خواهد بود.

نرم‌افزار BB Flash Back با قرار دادن ويژگي‌هاي بسيار زياد در زمينه ضبط فيلم و عکس از تمامي کارهايي که روي صفحه نمايش انجام مي‌شود، به کاربران کمک خواهد کرد تا مجموعه کاملي از صحنه‌هاي مورد نظر خود تهيه کنند. از مهم‌ترين امکانات اين نرم‌افزار مي‌توان به اين مورد اشاره کرد که کاربر مي‌تواند کليه تصاوير ضبط شده را ويرايش کرده و علاوه بر ايجاد تغييرات قادر است روي تصاوير، متون مورد نظر خود را نيز قرار دهد. شما مي‌توانيد فرمت فايل تصويري خروجي را خودتان تعيين کنيد و با توجه به مورد استفاده‌اي که دارد حجم و کيفيت ذخيره‌سازي فايل تصويري خود را مشخص کنيد.

به طور مثال بسياري از کاربران ترجيح مي‌دهند که فايل‌هاي ويدئويي خود را با فرمت Avi ذخيره کنند تا علاوه بر اين که حجم بسيار کمي را اشغال کنند، کيفيت قابل قبولي هم داشته باشد. علاوه بر اين موارد اين نرم‌افزار مي‌تواند به صورت خودکار تصاويري را که ضبط کرده است، براي شما نمايش دهد تا از صحت کار خود اطمينان داشته باشيد. يکي ديگر از نکات قابل توجه اين نرم‌افزار اين است که مي‌توانيد فايل تصويري خود را بدون اين که نيازي به يک نرم‌افزار جانبي داشته باشيد به فلش تبديل کنيد. اين نرم‌افزار از تمامي پلاگين‌هاي پاورپوينت در محيط کاربري خود پشتيباني مي‌کند. همچنين براي ضبط صدا هم مي‌توانيد به صورت همزمان صدا را از طريق ميکروفن به همراه تصوير ضبط کنيد يا اين که به طور جداگانه بعد از ضبط تصاوير عمليات صداگذاري را انجام دهيد. رزولوشن تصوير براي داشتن يک گرافيک بهتر به صورت خودکار توسط محيط برنامه قابل تنظيم است و اين امکان وجود دارد که تمامي آيکن‌ها و فايل‌هايي که روي دسکتاپ وجود دارد در هنگام ضبط فيلم حذف شوند.

شما مي‌توانيد فايل‌هاي تصويري جداگانه را به آساني با کمک اين نرم‌افزار با هم ادغام کنيد و تغييراتي را در متوني که روي فيلم‌ها قرار دارد، ايجاد کنيد. به طور مثال مي‌توانيد براي کليه متون خود سايه گذاشته يا رنگ آن‌ها را مطابق با ميل خود تغيير بدهيد. اين نرم‌افزار را از نشاني  http://goo.gl/Jh03I4  مي‌توانيد دريافت کنيد.

(0)
لینک اختصاصی خبر:
بازگشت به بالا
  • نظر شما