مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
چهارشنبه,29 اسفند 1397
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 507منبع: برق نيوز
کد خبر : 10005270 07:57:00 | 1395/11/6

نخستین جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌های هوشمند با عنوان Iran Smart Tech )IST 2017) در نیمه نخست سال 1396 در تهران برگزار می‌شود.

حمید باقرنژاد دبیر نمایشگاه گفت: این رویداد که بزرگترین گردهمایی مبتکران و مخترعان، کارآفرینان، سرمایه‌گذاران، شرکت‌های دانش بنیان، متخصصان و پژوهشگران فناوری‌های هوشمند  محسوب می‌شود در دو قسمت جشنواره و نمایشگاه اجرا می‌گردد.
در بخش جشنواره علاقمندان می‌توانند در دو بخش ایده، طرح و یا اختراع تجاری‌سازی نشده و محصول و یا خدمات فناوری‌های هوشمند تجاری‌سازی شده شرکت نموده و پس از ارزیابی در بخش برترین‌ها با همگروهان خود رقابت و در صورت تایید کمیته داوران مدال برترین‌های فناوری‌های هوشمند را دریافت نمایند.
مبتکران و نوآورانی که تاکنون نتوانسته‌اند ایده، طرح و یا محصول خود را تجاری‌سازی نمایند می‌توانند پس از تایید علمی کمیته داوران در نمایشگاه Iran Smart Tech)IST 2017)  حضور به‌عمل آورند و از فرصت‌های موجود جهت جذب سرمایه‌گذار و تجاری‌سازی ایده، محصول و یا خدمات خود استفاده نمایند.
شرکت‌های دانش بنیان داخلی و خارجی علاوه بر شرکت  در بخش برترین‌های فناوری‌های هوشمند جشنواره و رقابت با یکدیگر در نمایشگاه 3 روزه ایران اسمارت تک دستاورده‌های خود را به معرض دید عموم در می‌آورند.
برخی از اهداف این جشنواره و نمایشگاه عبارتند از شناسایی و معرفی فعالان حوزه فناوری‌های هوشمند (به‌خصوص شهر هوشمند)، تجلیل از برترین‌های حوزه فناوری‌های هوشمند، هدایت و حمایت مادی و معنوی فعالان حوزه فناوری‌های هوشمند، توسعه و ترویج گفتمان هوشمندسازی و ایجاد شهرهای هوشمند در کشور و بسترسازی به جهت انتقال فناوری‌های نوین به داخل کشور می‌باشد.

()