مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
سه شنبه,25 تير 1398
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 831منبع: روابط عمومي شركت برق منطقه‌اي خراسان
کد خبر : 10005229 08:10:00 | 1395/10/29

همایش اعلام نتایج ششمین خود ارزیابی خطوط و پست‌ها با حضور مهندس متولی‌زاده مدیرعامل، معاونان، اعضای کمیته عالی خود ارزیابی، اعضای تیم‌های خود ارزیابی و جمعی از همکاران معاونت بهره‌برداری برگزار شد.

در این همایش مهندس متولی‌زاده مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خراسان بیان داشت: بر اساس گزارش شرکت مدیریت شبکه برق ایران، شبکه برق این شرکت پایدارترین شبکه برق کشور است و عملکرد سریع در بازیابی شبکه در حوادث مختلف بسیار مهم است که این امر در برق خراسان به بهترین صورت انجام می‌گیرد که نشان از پایداری مطمئن شبکه برق خراسان است.

وی به کمبود نقدینگی در صنعت برق اشاره کرد و تصریح نمود: با توجه به مشکلات نقدینگی چندین پست فشارقوی در سطح برق منطقه‌ای خراسان احداث و به بهره‌برداری رسیده است.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خراسان خاطر نشان ساخت: همکاران شرکت به‌ویژه همکاران بهره‌برداری همراه با جدیت، علاقمندی زیاد و توانمندی بالا وظایف محوله خود را به شکل مطلوب انجام می‌دهند و این یک سابقه دراز مدت دارد و به دلیل این سابقه خوب، سطح انتظار چه در داخل و چه از سوی نهادهای بیرونی از همکاران بهره‌برداری، افزایش پیدا کرده است که حفظ این جایگاه نیاز به تلاش و فعالیت بیشتری دارد.

وی در ادامه ضمن اشاره به ضرورت توجه به امر بهینه‌سازی، گفت: منابع مالی در این زمینه تخصیص یافته است و باید به این امر بیشتر و جدی‌تر توجه شود. مهندس متولی‌زاده توجه به آموزش فنی و به‌روزرسانی همکاران در یک سطح، چه برای همکاران ستاد بهره‌برداری و چه برای بهره‌برداران (اپراتورها)، کارشناسان ناظر و گروه‌های تعمیر و نگهداری را از مهمترین اقدامات بر شمرد و پیگیری آن از سوی معاونت منابع انسانی را خواستار شد و همچنین بیان داشت: بهره‌برداران باید آموزش‌های سخت‌گیرانه‌ای را طی کنند و به موضوع به روز بودن اطلاعات و دانش فنی خود اهمیت دهند.

در ابتدای این جلسه مهندس آتشین معاون منابع انسانی شرکت برق منطقه‌ای خراسان گزارشی از انجام خود ارزیابی در معاونت بهره‌برداری را ارايه کرد و اظهار داشت: بر اساس مصوبه کمیته عالی خود ارزیابی 20 درصد از پست‌هایی که تحت پوشش شرکت هستند به صورت تصادفی انتخاب گردید و 42 خط و پست جهت ارزیابی انتخاب و توسط 30 نفر از همکاران مجرب معاونت‌های مختلف شرکت مورد ارزیابی داخلی قرار گرفتند. مهندس آتشین نگهداری اسناد و تست شیت‌ها در پست‌ها، حضور پیمانکار بهره‌برداری در زمان انجام ارزیابی پست مربوطه را از موارد مهم خواند و ضمن اشاره به استراتژی شرکت، گفت: از بازخورد نتایج خودارزیابی، پروژه‌های بهینه‌سازی تعریف می‌شود. وی در پایان سخنان خود از همکارانی که در اجرای خود ارزیابی نقش ایفا نمودند، تقدیر و تشکر کرد. شایان ذکر است در پایان این جلسه به خاطر کسب رتبه بهره‌برداری برتر، لوح تقدیری از سوی مهندس متولی‌زاده به مهندس سویزی معاون بهره‌برداری اهدا شد و از برترین‌های معاونت بهره‌برداری در سال 1394 تقدیر به‌عمل آمد.

 

()