مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
شنبه,24 آذر 1397
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 920منبع: ايرنا
کد خبر : 10004543 09:29:00 | 1395/5/7

قائم مقام انستیتوی تحقیقات و فناوری کره جنوبی(ETRI) با توجه به انجام پروژه‌هایی نظیر IOT (اینترنت اشیا) در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ما می‌توانیم در حوزه IOT و IOE (اینترنت همه چیز) همکاری مشترک بسیار خوبی داشته باشیم.

 دکتر 'یانگ چوی' در بازدید از این پژوهشگاه ابراز امیدواری کرد که انستیتو تحقیقات و فناوری کره‌جنوبی و پژوهشگاه بتوانند در حوزه برنامه اشتراک‌گذاری دانش (ksp: Knowledge Sharing Program ) فعالیت‌های مشترکی را به انجام برسانند.

انستیتو تحقیقات و فناوری کشور کره‌جنوبی (ETRI) از جمله مجموعه‌های پیشرفته و فعال در حوزه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فناوری‌های همگرا است.
این انستیتوی دولتی، در سال 1976 تاسیس شد و با بیش از 27 شعبه در سراسر جهان در میان مراکز پژوهشی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ICT بالاترین رتبه را در سراسر دنیا دارد.
انستیتو تحقیقات و فناوری کشور کره جنوبی از 3 مرکز تحقیقاتی، 6 آزمایشگاه تخصصی و بیش از سه هزار پژوهشگر در حوزه‌های مرتبط تشکیل شده است.
قائم مقام انستیتو تحقیقات و فناوری کشور کره جنوبی ( ETRI) و هیات همراه همچنین با ريیس پژوهشگاه دیدار و گفتگو کرد.
این دیدار به منظور تبادل نظر و بررسی راهکارهای عملیاتی برای شروع همکاری بین انستیتو تحقیقات و فناوری کشور کره جنوبی (ETRI) و پژوهشگاه انجام شد.

در این دیدار، ابتدا معرفی ساختار پژوهشگاه، قابلیت‌های بالقوه در مهمترین طرح‌ها و فعالیت‌های جاری پژوهشگاه ارايه شد.

()