مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
جمعه,3 اسفند 1397
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 1023منبع: ايرنا
کد خبر : 10003610 11:36:00 | 1394/11/1

 تفاهم‌نامه همکاری مشترک گروه مپنا و دانشگاه علم و صنعت امضا شد.

  این تفاهم‌نامه همکاری مشترک پژوهشی و تحقیقاتی با حضور وزیر نیرو همزمان با برگزاری آیین اختتامیه ششمین همایش نیروگاه‌های حرارتی کشور در دانشگاه علم و صنعت امضا و مبادله شد.

«عباس علی‌آبادی» مدیرعامل گروه مپنا در این زمینه گفت: اولویت کاری و پژوهشی مپنا در حوزه‌های مختلف صنعت نیروگاهی، توربین‌های گازی و بخاری، ژنراتورها و سامانه‌های نظارتی است و با توجه به لوکوموتیوساز بودن مپنا، دانشگاه علم و صنعت به دلیل برخورداری از دانشکده علوم ریلی و راه آهن همکاری ویژه‌ای در این زمینه خواهد داشت.
به‌گفته مدیرعامل مپنا، حوزه‌های نفت و گاز دیگر حوزه‌های مدنظر دو طرف برای انجام همکاری خواهند بود.
علی‌آبادی اضافه کرد: بر پایه این تفاهم‌نامه، گروه مپنا و این دانشگاه، امکانات و تجهیزات خود را در اختیار یکدیگر قرار می‌دهند و استادان و دانشجویان به‌ویژه در مقطع‌های کارشناسی ارشد و دکتری در صورت تمایل، اولویت‌های تحقیقاتی خود را همسو با دغدغه‌های مپنا برمی‌گزینند.
مپنا، یک بنگاه اقتصادی ایرانی است که به‌همراه 39 شرکت زیرمجموعه خود، با نام «شرکت گروه مپنا» در زمینه ساخت نیروگاه‌های حرارتی، اجرای پروژه‌های نفت و گاز و توسعه حمل‌ونقل ریلی، به‌صورت پیمانکار اجرایی کلید در دست (یی.پی.سی-EPC) و سرمایه‌گذاری خصوصی (آی.پی.پی-IPP) فعالیت می‌کند.

(0)